Vivo X50 Lite Türkiye’de Satışa Sunuldu! Fiyat Belli Oldu

49

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Vivo, Türkiye’de ilk telefonu olan Vivo X50 Lite’ı satışa sundu.

Vivo, geçtiğimiz günlerde düzenleyeceği bir basın etkinliği ile birlikte Türkiye pazarına giriş yapacağını duyurmuştu. Şirket dediğini yaptı ve orta segment modeli Vivo X50 Lite’ı ülkemizdeki kullanıcılar ile buluşturdu. Vivo X50 Lite satışa sunulur sunulmaz ise kısa süre içerisinde tükendi.

Yoğun bir ilgi ile karşılanan telefon, çevrimiçi mağazalarda 3.599 TL’lik bir fiyatla satışa sunuldu. Her ne kadar telefonun stokları tükense de bu stokların yakın zaman içerisinde yenileneceğini söyleyelim. Telefonun özelilklerine kısaca değinecek olursak; telefon gücünü Snapdragon 665 işlemcisinden alıyor. 6.38 inç büyüklüğünde Full HD+ ekrana sahip telefonda 8GB RAM ve 128GB depolama alanı bulunuyor. Telefonun arka yüzünde 48MP ana kaemra + 8MP ultra geniş açılı kamera + 2MP makro kamera + 2MP derinlik sensörü yer alırken ön yüzünde ise 16MP kamera yer alıyor.

Kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkan Vivo X50 Lite modelinde 4500 mAh kapasiteli batarya mevcut. Ayrıca modelin siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği yer alıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.