Vivo X60s 5G Çıkıyor

61

Vivo markası yeni bir akıllı telefon üzerinde daha çalışıyor. Vivo X60s isimli telefon 5G desteğiyle gelmesiyle dikkat çekecek.

Henüz daha X50 serisinin duyurulmasının üzerinden çok az bir zaman geçti ve bu yüzden X60 ile ilgili bir sızıntı beklenmiyordu ancak bu yaşandı. X60s modeli GeekBench’te kendisini gösterdi ve sonrasında UL Demko ajansı tarafından sertifikalandırıldı. Sertifikaya göre cihaz daha önce görülen iki model numarasını işaret ediyor. Bu bağlamda ürünle ilgili bazı ipuçları ortaya çıkıyor.

Gelen bilgiler X60s akıllı telefonunda 33W hızlı şarj desteğinin olacağını gösteariyor. Çin’den önce Avrupa’da satışa sunulması beklenen telefon iki farklı versiyon olarak da karşımıza çıkabilir. Gelen teknik özellik bilgilerine göre 64 Megapiksellik bir ana kamerayla gelecek ve bu kameraya geniş açı, telefoto, derinlik algılayıcı lensler eşlik edecek.

AMOLED ekran yapısıyla geleceği sızdırılan cihazın ekranı 1080 x 2340 piksel olacak ve telefon Snapdragon 765G işlemciyle çalışacak. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olması da beklenmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.