Vivo Y50 Teknik Özellikleri Belli Oldu

158

Vivo markasının yeni telefonu Vivo Y50 hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Telefonun sahip olduğu teknik özellikler belli oldu. Habere dair detaylar aşağıda…

Akıllı telefon kategorisinde son dönemde dikkat çeken şirketlerden biri olan Vivo, bu kez de Y50 akıllı telefonuyla geliyor. Y50 resmen ortaya çıktı. Ürünün sahip olduğu pek çok özellik belli oldu.

Yeni Y50 akıllı telefonunda Full HD çözünürlüğe sahip IPS LCD panel 6.4 inç boyutunda ekran bulunuyor. Cihaz aynı zamanda Snapdragon 665 yonga setine sahip olup 5.000 mAh bataryası bulunuyor. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı yer alan Vivo Y50 telefonu Android 10 işletim sistemiyle çalışıyor.

Y50 modeli yakında Endonezya, Hindistan ve Malezya pazarlarında satışa sunulacak olup kısa süre sonra global alanda da satılması beklenmekte. Cihazın satışa sunulacağı pazarlar arasında Türkiye’de bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.