Vivo Y50 Telefonu Global Pazar İçin Kolları SIvadı

64

Vivo markası gelen bilgilere göre Y50 akıllı telefonunu global pazarda da satmaya başlayacak. Böylece Y50 artık global akıllı telefon pazarında da da rekabet içerisinde olacak.

Şu an hali hazırda Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri konumunda olan Vivo, iki ay önce Çin’de tanıttığı Y50 akıllı telefonunu Hindistan pazarı ile birlikte diğer pazarlarda da satışa sunacak.

Telefon 6.53 inç büyüklüğünde 2340×1080 p ekran çözünürlüğünde bir ekrana sahip olup Snapdragon 665 yongası ile çalışıyor. 128 GB dahili depolama alanı bulunan telefonda 8 GB RAM yer alıyor ve 256 GB’a kadar depolama alanı desteği sunup 5.000 mAh bataryadan güç alıyor.

Cihaz için belirlenen fiyat 240 Dolar olup telefonun bu fiyat skalasında dikkat çeken ürünlerden biri olacağını belirtmek gerekiyor. Bakalım Vivo bu modeliyle global pazarda nasıl bir performans sergileyecek? Bekleyip göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.