Watch Dogs 2 Hakkında İlginç Fırsat ! Bir Saatliğine Ücretsiz Olacak

69

Watch Dogs oyunu ilk piyasaya sürülmeden önce GTA oyunlarına karşı büyük bir rakip olabileceği konuşuluyordu ancak öyle olmamıştı. Yine de belli bir kitleyi etkisi altına almayı başarabilen Watch Dogs’un ardından Ubisoft, Watch Dogs 2 video oyununu da piyasaya sürmüştü. Watch Dogs 2 genel itibariyle Watch Dogs’a nazaran biraz daha tutuldu.

Günümüzde hala geçerliliğini koruyan , yeni sayılabilecek oyunlardan biri olan Watch Dogs 2 şimdi Ubisoft tarafından yeni bir kampanyaya tabi tutuldu. Ubisoft’un yaptığı açıklamaya göre Watch Dogs 2 yalnızca bir saatliğine ücretsiz olacak. Oyuncular etkinlik esnasında oyunun ücretiz olduğu anı yakalayabilirlerse ömür boyu Watch Dogs 2 sahibi olabilecekler.

Watch Dogs 2’nin ücretsiz olması hususu Ubisoft Forward etkinliği ile mümkün olacak. Bu etkinlik 12 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olup Etkinliğin ön gösterimi TSi 21.30’da , ana sunum ise 22.00’da yapılacak.

Ubisoft Forward etkinliğini izlemek Watch Dogs 2’nin ücretsiz olarak edinilebilmesi hususuna katılım sağlanabilmesi amacıyla en büyük şart olup kullanıcılar Ubisoft üzerinden Uplay hesabına giriş yapıp Ubisoft Forward etkinliğini izlemeli. Etkinlik esnasında açılacak sayfadan da oyunun ücretsiz kopyasını alabileceksiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.