Watch Dogs 23 Aralık Tarihine Kadar Ücretsiz Oldu

443

Açık dünya oyunlarından Watch Dogs, 23 Aralık 2017’ye kadar ücretsiz oldu. Uplay platformu üyeleri  oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilir.

Uplay, Ubisoft imzası bulunan oyunların barındırıldığı bir sanal mağazadır. Tıpkı Steam gibi işlev görür. Watch Dogs da bu platform üzerinden indirilip oynanabilir. Söz konusu platformda şu günlerde dikkat çekici bir sürpriz yapıldı.

Watch Dogs’u Uplay üzerinden 23 Aralık’a kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Uplay hesabınıza giriş yapıp oyunun sayfasına girerek indirme işlemini başlatabilirsiniz. Kredi kartı bilgisi gerekmeksizin oyun size ait oluyor. Oyunu aldıktan sonra herhangi bir süre sınırlandırması da bulunmuyor. Ömür boyu istediğiniz zaman açıp oynayabilirsiniz.

Watch Dogs Konusu

RPG açık dünya oyunu olan Watch Dogs, Ubisoft tarafından önemli bir proje olarak görüldü ve ortaya çıkarıldı. İnsanlarla iletişime geçebildiğiniz, büyük şehirlerde yürüyebildiğiniz, araba sürebildiğiniz bu oyunda aynı zamanda bir hacker olarak bazı görevleriniz ve yetenekleriniz var. Trafik ışıklarını, kameraları, telefonları hackleyebiliyorsunuz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.