WhatsApp Artık KaiOS İçin Destek Sunuyor

239

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, günümüzde yoluna dolu dizgin devam ediyor. WhatsApp, farklı platformlar için de destek sunarak kitlesini daha da arttırmayı hedefliyor.

Facebook tarafından uzun bir süre önce satın alınan ve günümüzde pek çok farklı özellik ile karşımıza çıkan WhatsApp, geliştirilmeye, yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Ünlü uygulama için bu kez yeni bir işletim sistemi desteği söz konusu oldu.

Bazı eski akıllı telefonların yenilenmiş versiyonları için kullanılan KaiOS işletim sistemi artık WhatsApp uygulamasını destekliyor. KaiOS yüklü cihazlardan sorunsuz bir şekilde WhatsApp kullanmak mümkün hale geliyor.

Daha önce WhatsApp’ın eski telefonlar için sunduğu desteği birer birer çekmesi bazı kullanıcılar için endişeye neden olmuştu ancak atılan bu yeni adım genel itibariyle bir memnuniyet sağlayacak gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.