WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği Alacak

32

WhtsApp uygulaması ile ilgili Nisan ayında gelen sızıntıda uygulamanın çoklu cihaz desteği alabileceği paylaşılmıştı. WABetaInfo kaynaklı habere göre söz konusu özellik yakın zaman içerisinde kullanılabilecek.

Gelen bilgilere göre çoklu cihaz desteği en kısa süre içerisinde beta sürüm olarak test edilmeye başlanacak olup bir hesaba aynı anda dört farklı cihaz üzerinden erişim sağlanabilmesini ifade ediyor. Kullanıcılar dört farklı cihaz üzerinden aynı anda sohbet edebilecekler. Bu fonksiyon hızlıca sunulduğu taktirde özellikle pandemi bu döneminde işe yarayacaktır.

Özelliğin tam anlamıyla ne zaman aktif edileceği şu an için belirsiz. Şu an WhatsApp ekibi mesaj arama filtresi üzerinde de çalışmakta olup mesajlaşma filtresi ile kullanıcıların diledikleri herhangi bir tarihin mesajlarına kolayca erişim sağlayabilmesi mümkün olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.