WhatsApp iOS Cihazlarda Yeni Bir Özellik Alacak

72

Mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, iOS işletim sistemine sahip cihazlar için yeni bir özellik kazanacak. İşte habere ilişkin detaylar…

Android ve iOS cihazlar için aktif durumda olan ve her geçen gün daha da geliştirilen WhatsApp uygulaması, şu an kategorisinde en fazla kullanılan yazılım olarak dikkat çekmekte.

WhatsApp artık bir fotoğrafın dört veya daha fazla kez iletilmesinden sonra bir arama butonu gösterecek. Bu buton sayesinde tekrar tekrar yollanan fotoğrafın ne olduğu, kaynağının neresi olduğu bilgisine ulaşılabilecek. Böylece mesajlarda güvenilirlik derecesi artırılacak. Kaynağı olmayan asılsız verilerin yayılmasının önüne geçilecek.

Fotoğrafı internette arama özelliği mümkün olacak. Fotoğraf mesajları konusunda kendisini geliştiren Facebook, WhatsApp üzerinde bu doğrultuda önümüzdeki dönemde daha da fazla değişikliğe gidecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.