WhatsApp Kullanıcıları İçin YouTube Videolarında Önemli Kolaylık

189

WhatsApp, iOS işletim sistemi kullanıcıları için 2.18.51 sürümüne yükseldi.Sürümdeki en dikkat çekici özellik ise YouTube videolarına sunulan yeni destek oldu.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun zamandır her yaştan kişi tarafından kullanılıyor. WhatsApp uygulaması sık sık güncellenerek güvenli ve daha fonksiyonel bir hale getiriliyor.

Uygulama için bu kez de YouTube özelliği geldi. Bu özellik iOS üzerinde 2.18.51 sürümü ile karşımıza çıkıyor. Özelliğin temel mantığı kullanıcının farklı bir platforma geçiş yapmadan paylaşılan videoyu izleyebilimesi. Bunun için de size bir video gönderildiğinde otomatik olarak algılıyor ve videonun üzerine dokunduğunuzda açılır pencere şeklinde çıkıp videoyu izleyebiliyorsunuz.

OKU:  WhatsApp'tan Bir Yenilik Daha: WhatsApp Store Özelliği ile Çıkartmalar İndirebileceksiniz

WhatsApp üzerinden insanlar birbirlerine sık sık YouTube linkleri gönderiyor. İşte artık bu linkleri gönderdiğinizde otomatik olarak karşı tarafa video şeklinde gözükecek. Böylece kişi WhatsApp’tan ayrılmadan videoları izleyebilecek.

Instagram videolarını da destekliyor.

Aynı özelliğin Instagram videoları için de geçerli olduğunu belirtelim. Artık WhatsApp’tan ayrılmadan Instagram videolarını izleyebileceksiniz.İletişim için: emrebey@teknotechnic.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir