WhatsApp’a Kullanıcıları Sevindirecek Bir Özellik Eklendi!

105

Dünyanın popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’tan yine kullanıcılarını sevindirecek güzel bir haber var. Kullanıcılar tarafından bir süredir beklenen özellik nihayet uygulamaya dahil edildi.

Hemen hemen her akıllı telefon kullanıcısının telefonunda bulunan uygulama WhatsApp, merakla beklenen özelliği aktif hale getirdi. Uygulama tarafından bugün yayınlanan özellik sayesinde artık hangi kişilerin sizi WhatsApp gruplarına ekleyebileceğini seçebileceksiniz. Gizlilik ayarlarından aktif edebileceğiniz bu özellik ile sadece sizin istediğiniz kişiler sizi gruba dahil edebilecek. İlk olarak Hindistan’da test edilen bu özellik artık resmi olarak yayınlanmış durumda.

Söz konusu özelliği aktif edebilmeniz için ilk olarak WhatsApp uygulamanızın AYARLAR bölümüne girmelisiniz. Ardından HESAPLAR>GİZLİLİK>GRUPLAR bölümlerini takip ederek sizi kimlerin WhatsApp gruplarına ekleyebileceğini seçebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.