Windows 10 Ekim Ayı güncellemesi karanlık modu da beraberinde getirdi

543

Daha önce Windows 10 için hayran yapımı karanlık modlar görmüştük. Karanlık mod temaları aktif olarak kullanılabiliyor olsada Microsoft tarafından şimdi resmi bir karanlık mod güncellemesi geldi. Aslında güncelleme yalnızca karanlık mod içermiyor. Ancak kullanıcıların çoğunluğu karanlık modu bekliyor ve merak ediyordu.

Karanlık mod son zamanlarda pek çok uygulama ve işletim sisteminde kendisini gösterirken artık Windows 10 üzerinde de kullanılabiliyor. Ancak şu an için yalnızca dosya gezgininde aktif olarak kullanılabilen bu özellik, ilerleyen zamanlarda farklı pencerelerde de aktif hale getirilebilir. Microsoft, karanlık modu Ekim ayı güncelleme paketi ile birlikte sundu. Ufak iyileştirmeler içeren bu güncellemenin içerisinde yeni Your Phone da yer alıyor.

OKU:  Microsoft katlanabilir tablet üretmek istiyor

Your Phone ile Android işletim sistemli telefonunuzu pratik bir şekilde bilgisayarınıza aktarabiliyor, etkileşim gerçekleştirebiliyorsunuz.  Böylece bildirimlerden mesajlara kadar pek çok işlemi bilgisayarınız üzerinden gerçekleştiriyor, sürekli telefona bakmak zorunda kalmıyorsunuz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir