Windows 10 Meet Now Özelliğiyle Dikkatleri Üzerine Çekebilir

43

Microsoft, Windows 10 işletim sistemi ile ilgili olarak Meet Now özelliği üzerinde çalışıyor. Söz konusu özellik çevrimiçi konferans yapmaya imkan tanıyacak.

Kullanıcılar eklenecek olan özellikle birlikte herhangi bir hesaba veya ek araca gereksinim duymadan toplantılar gerçekleştirebilecek. Bu fonksiyon özellikle korona virüsü nedeniyle evlerinde olmak durumunda kalan insanlar için güzel bir çözüm olarak ön plana çıkıyor.

Windows 10’da şu an kullanıcıların görüntülü veya sesli arama yapabilmek için Skype veya diğer uygulamalara başvurması gerekmekte. Skype ve diğer uygulamaları kullanabilmek için bir hesap sahibi olmak gerekiyor. Meet Now ise herhangi bir hesap sahibi olmayı gerektirmeden direkt olarak konferanslara katılabilme gibi bir imkan tanıyor.

Meet Now şu an test aşamasında ve yakın zamanda aktif edilebilmesi gibi bir durum söz konusu. Neler olacağını bekleyip görelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.