Windows 10’da Mayıs Güncellemeleri Yayınlanıyor

108
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Microsoft Windows işletim sistemi zaman zaman yeni güncellemeler alarak daha fonksiyonel bir hale geliyor. Windows’un hali hazırda son sürümü olarak ise Windows 10 kullanılıyor. Microsoft, Windows 10 için zaman zaman rutin güncellemeler yayınlıyor.

Microsoft şimdi yeni bir Windows 10 güncellemesi daha yayınladı. Söz konusu güncelleme Mayıs ayına dair düzeltmeleri kullanıcılara sunuyor. Yapı, güncellemeyle beraber 1903’e yükseltildi. Bu, Microsoft’un hem rutin hem de büyük çapta güncellemesi.

Güncelleme, Sandbox özelliğini de kullanıcıya kazandırıyor. Bu özellik ile hızlı bir şekilde sanal ortam kurulabiliyor. Tasarım hususunda da açık renkli bir temanın da hizmete sunulması güncellemenin değişikliklerinden bir diğeri. Aynı zamanda gelişmiş arama sistemi de kullanıcıya sunuluyor.

OKU:  Oppo, Yeni R15 Serisinin Tanıtımını Gerçekleştirdi

Güncelleme ilk yayınlandığında bazı sorunlara da neden oldu. Örneğin pek çok bilgisayar başlatılamadı. Bu durum kullanıcıları gererken sorun yaşayan bazı kullanıcılar sorunlarının bir süre sonra otomatik olarak çözüldüğünü ifade etti.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir