Windows 10’da Mayıs Güncellemeleri Yayınlanıyor

42

Microsoft Windows işletim sistemi zaman zaman yeni güncellemeler alarak daha fonksiyonel bir hale geliyor. Windows’un hali hazırda son sürümü olarak ise Windows 10 kullanılıyor. Microsoft, Windows 10 için zaman zaman rutin güncellemeler yayınlıyor.

Microsoft şimdi yeni bir Windows 10 güncellemesi daha yayınladı. Söz konusu güncelleme Mayıs ayına dair düzeltmeleri kullanıcılara sunuyor. Yapı, güncellemeyle beraber 1903’e yükseltildi. Bu, Microsoft’un hem rutin hem de büyük çapta güncellemesi.

Güncelleme, Sandbox özelliğini de kullanıcıya kazandırıyor. Bu özellik ile hızlı bir şekilde sanal ortam kurulabiliyor. Tasarım hususunda da açık renkli bir temanın da hizmete sunulması güncellemenin değişikliklerinden bir diğeri. Aynı zamanda gelişmiş arama sistemi de kullanıcıya sunuluyor.

OKU:  Vampyr fiyatı yeni indirimle büyük oranda indi

Güncelleme ilk yayınlandığında bazı sorunlara da neden oldu. Örneğin pek çok bilgisayar başlatılamadı. Bu durum kullanıcıları gererken sorun yaşayan bazı kullanıcılar sorunlarının bir süre sonra otomatik olarak çözüldüğünü ifade etti.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir