WinRAR Final Sürümü Yayınlandı

120

Uzun yıllardır kullanılan meşhur sıkıştırma programlarından WinRAR’ın en sonunda final versiyonu yayınlandı. Yayınlanan yeni sürüm 5.90 kod adıyla kendisini gösterdi.

Yeni WinRAR 5.90 sürümüyle birlikte WinRAR uygulamasına pek çok düzeltme sunuluyor. Çeşitli yeni özellikler, iyileştirmeler ekleniyor. RAR5 arşiv onarım performansı iyileştiriliyor ve maksimum iş parçacığı sayısı 32 ‘den 64 ‘ e yükseltiliyor. Aynı zamanda arşivleme ve çıkarma fonksiyonlarında da düzenlemelere gidilmiş durumda. Arşivin okunmasının uzun bir zaman alabileceği durumlarda ilerleme çubuğu veyahut iptal düğmesi de görüntülenecek olup bazı pencerelerle birlikte arşivleme ve çıkarma esnasındaki ilerleme pencereleri de yeniden boyutlandırılmakta. RAR sıkıştırma hızında da iyileştirmeye gidilmiş durumda.

Eğer sizin WinRAR sürümünüzün ne olduğunu merak ediyorsanız o halde uygulama menüsünden Yardım > WinRAR hakkında kısmından öğrenebilirsiniz.


TAG


Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.