Witcher Geralt’ı canlandıracak oyuncunun ilk görüntüleri yayınlandı

63

The Witcher dizisinde ana karakter Geralt’ı canlandıracak oyuncu Henry Cavill’ın, Geralt karakterine bürünmüş haldeki ilk görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

The Witcher serisi, yayınlandığı ilk anlarda oyun dünyasına büyük bir ses getirdi ve birçok da ödül aldı. Benim açımdan The Witcher, dünyanın en güzel oyun serisi. Harika hikaye yapısıyla olsun grafikleri ile olsun birçok kişi tarafından çok seviliyor. Seri popüler bir hal alınca da  Netflix, oyun serisini diziye dönüştürmeye karar verdi ve önümüzdeki yıl The Witcher dizisi yayınlanmaya başlayacak.

Oyunun ana karakteri Geralt’ın kim tarafından canlandırılacağı merak konusuydu. Bir süre sonra karakteri canlandıracak oyuncunun Henry Cavill olduğu duyuruldu. Şimdi de oyuncunun Geralt haline bürünmüş ilk görüntüleri Netflix Twitter hesabından paylaşıldı. Görüntülere baktığımızda dizideki Geralt karakterinin sakalsız olduğunu görüyoruz. Bu da demek oluyor ki, dizinin oyun versiyonu değil roman versiyonu canlandırılacak. Çünkü The Witcher romanında Geralt karakterinin sakalı pek de sevmediği yazıyor. İşte paylaşılan görüntü:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir