Wolfenstein: Youngblood Hakkında Son Gelişmeler

169

Wolfenstein serisi büyük bir kitlenin ilgi duyduğu, kategorisindeki popüler yapımlardan biri.

Wolfenstein: Youngblood oyunu çok yakında çıkışını gerçekleştirecek. Oyun PlayStaton 4, Xbox One, Switch ve PC platformlarına 26 Temmuz günü çıkış yapacak.
wolfenstein serisi bu zamana kadar özellikle hikaye üzerine kurulu bir seri oldu. Yeni oyun ise açık uçlu bir deneyim sunacak olup yeni bir co-op deneyimi yaşatacak. İçerik miktarı konusunda diğer Wolfenstein oyunlarına nazaran daha hafif olacak. Campaing modu biraz daha kısa tutulacak ancak oynanış süresi daha uzun olacak.

Oyun 1980 yılında, The New Colossus’tan 19 yıl sonrasında geçmekte. Yine konu nazilerle mücadele ve Blazkowicz kuşağı. Oyunda yöneteceğimiz karakterlerler Blazkowicz ikiz kızları Soph ve Jess olup oyunda rollerine bürünmekteyiz.

Açık uçlu bir yapıyı daha farklı bir şekilde sunmak hedefinde olan geliştirici, Wolfenstein: Youngblood ile bunu başaracak gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.