World of Tanks İçin Grafik İyileştirme Paketi Çıkıyor

633

Oyun dünyasında yaşanan yeni bir gelişme var. World of Tanks için grafik iyileştirme ağırlı bir güncelleme sunulacak. Oyuncuların daha fazla keyif alması sağlanacak.

World of Tanks için bir süredir yeni bir güncelleme paketi hazırlanmakta. Sevilen MMO, yeni bir grafik iyileştirmesi alarak haritalarını elden  geçirecek. Güncelleme Mart 2018’de sunulacak.

CORE grafik motoru ile 25’den fazla WoT haritası modern grafik standartlarını karşılayabilmek adına yeniden tasarlanıyor.  CORE motoru ile birlikte grafiklerde detaylara inilirken oyun performansı olumsuz etkilenmeden savaş alanında daha fazla derinlik, gerçekçilik sağlanıyor.

Görsel yenileme arazilerden tutun su ve gökyüzüne kadar yeniden oluşturulmuş haritalar demek oluyor. Daha gerçekçi su görüntüsü ve daha iyi arazilerde World of Tanks tecrübesi yaşayacaksınız.

Söz konusu güncelleme sadece oyunun grafiklerine etki etmiyor. Aynı zamanda  oyunun ses kısmında özellikle müziklerinde değişikliğe gidiliyor. Belirtilene göre yapımcı, bu iş için kırkı aşkın müzisyen ile anlaşma yaptı. Söz konusu anlaşmalar lisans anlaşması olup müziklerin oyunda kullanılabilmesine, atmosfere uygun müziklerin belirlenip ortaya çıkarılabilmesine dayanıyor.

Wargaming, yaptığı açıklama ile oyuncuları oyunun yeni halleriyle görmeleri konusunda davet ediyor. enCORE 2018 ile ilgili daha fazla bilgiye resmi World of Tanks internet adresine girerek ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.