WWE 2K20 İçin Son Saatlere Girildi

308

Bir dönem ülkemizde Amerikan Güreşi şovları televizyonlarda yayınlanmaktaydı ve bir hayli popüler hale gelmişti. Özellikle o dönemden sonra pek çok Türk oyuncu amerikan güreşi video oyunlarını araştırdı ve edindi. Ancak o dönemde PC platformu için tam anlamıyla dolu, kaliteli WWE oyunları yok denecek kadar azdı. Günümüzde ise 2K Games bu alanda bayrak taşıyor.

2K Games şimdi yeni WWE 2K20 oyununu piyasaya sürüyor. WWE 2K serisinin yeni oyunu olan WWE 2K20’nin serinin üzerine ne gibi şeyler ekleyeceği merak ediliyor. Oyun hem konsollar hem de PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek olup artık çıkmasına sayılı saatler kaldığını söylemek mümkün. Oyun 22 Ekim gününden itibaren satılacak.

Oyunun fiyatları PC ve konsol platformlarında farklılık arz edecek olup aynı zamanda standart sürüm ve Deluxe sürüm arasında da fiyat farklılıkları söz konusu olacak. Standart Sürüm Steam üzerinde 249 TL satış fiyatına sahipken Deluxe Sürüm için belirlenen fiyatın 359 TL olması dikkat çekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.