WWE 2K21 Bekleyenlere Kötü Haber! Çıkmayacağı Kesinleşti

134

Özellikle bir dönem ülkemizde de televizyon kanallarında sıklıkla yayınlanan amerikan güreşi, spordan çok işin daha çok şov tarafında seyirciye eğlenceli görüntüler sunmaktaydı. Daha sonra video oyunu dünyasında da pek çok amerikan güreşi oyunu gördük. Bunlardan en kalıcısı ve her yıl yenilenen sürümünü 2K Games sundu. Ancak görünen o ki önümüzdeki süreçte yeni bir WWE 2K oyunu çıkmayacak.

2K Games ana şirketi olan Take Two Interactive ile WWE CFO’su Frank Riddick, yaptığı açıklamada bu yıl yeni bir WWE 2K oyununun çıkmayacağını resmen doğruladı. Aynı zamanda WWE 2K20 Twitter hesabı üzerinden yapılan bir açıklamada da Pazartesi günü TS ile 17.00’da WWE 2K serisinin izleyeceği yol haritası ile ilgili daha fazla bilginin paylaşılacağı duyuruldu.

Böylece yeni WWE 2K oyunu bekleyenler en azından önümüzdeki dönem için hayal kırıklığı yaşayabilir. WWE 2K oyunlarının WWE 2K22 ile birlikte geri dönmesi de söz konusu olabilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.