Xbox Series X Oyunları Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

48

Yakın zamanda tanıtılacak olan Microsoft tarafından geliştirilen konsol Xbox Series X’in oyunlarının tanıtım tarihi duyuruldu. Bu duyuru Xbox resmi Twitter hesabından gerçekleşti.

Xbox, resmi Twitter hesabından Xbox Games Showcase olarak isimlendirdiği etkinlik kapsamında Xbox Series X oyunlarını tanıtacak. Tanıtım tarihi olarak ise 23 Temmuz olarak açıklandı. Etkinlik, xbox.com, Facebook, Twitter, YouTube ve Twitch üzerinden Saat 19:00 (TSİ) da gerçekleştirilecek. Saat 18:00 (TSİ) da ise Yaz Oyun Festivali etkinliği düzenlenecek.

Etkinlikte tanıtılacak olan oyunların ne olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor ve oldukça merak konusu. Tanıtılacak olan ilk parti oyunların haricinde birçok oyun konsolda yer alacak. Bu etkinlikte sadece oyunların ismi duyurulmayacak, bunun haricinde oyunların oynanışları hakkında da kullanıcılara bilgi verilecek. Xbox Games Showcase etkinliğinin sunuculuğunu ise Geoff Keighley üstleniyior.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.