Xiaomi, Amazfit Band 5 Bilekliğini Tanıttı

44

Giyilebilir cihaz pazarında hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Son zamanlarda pek çok ünlü teknoloji şirketi giyilebilir pazar kategorisine yeni ürünler kazandırdı. Amazfit Band 5 ürünü de bunlardan biri olacak.

Xiaomi, yeni Amazfit Band 5 isimli akıllı bilekliğinin tanıtımını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Mi Band 5 modelinin gelişmiş bir versiyonu olarak gelen Amazfit modeli Amazon Alexa desteğine sahip olacak ve Sp02 sensörü içerecek.

Mi Band 5 ürünü 125 mAh kapasiteye sahip pilden güç almakta olup standart kullanımda 15 güne kadar pil ömrü sunan bir ürün. 21 Eylül tarihinden itibaren Amazon üzerinden satışa sunulacak olan yeni Amazfit Band 5 bilekliğinin fiyatı ise 45 Dolar olarak açıklandı.

Üründe 294 x 126 piksel çözünürlüğünde 1.1 inç büyüklüğünde AMOLED ekran bulunmakta olup kandaki oksijen seviyesini ölçebilmesi, kalp atış hızını ölçebilmesi ve stres seviyesini takip edebilmesi ürünün öne çıkan özellikleri…
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.