Xiaomi Bu Kez Özdilek AVM’de Şube Açıyor

132

Akıllı telefonlar günümüzde en belirgin ihtiyaçlardan biri haline geldi. Bu doğrultuda pek çok yeni marka türedi ve Çin merkezli markalara olan ön yargı kısmen kırıldı. Xiaomi markası, Çin menşeine sahip bir marka olmasına rağmen kısa sürede ülkemizde de ün kazanmayı başardı.

Genel itibariyle güçlü ürünler ortaya koyan Xiaomi, uygun fiyat yapısıyla Türkiye pazarında iddialı bir konumda yer almaya başladı. Türkiye’nin genç nüfusunu bir fırsat olarak gören Xiaomi, pazarda kendisini daha fazla gösteriyor ve günümüzde pek çok alışveriş merkezinde şube açmaya başladı. Şimdi bunlara bir yenisi daha ekleniyor.

İstanbul’da Mi Store ismiyle pek çok noktada mağaza açan Xiaomi, İstanbul’a ayrı bir önem gösteriyor. Bu kez de Özdilek AVM’de yeni bir şube açmaya hazırlanıyor.

Özdilek AVM mağazasının ne zaman açılacağına dair şu an için bir bilgi bulunmamakta. Aynı zamanda Xiaomi’nin ne gibi fırsatlarla mağazayı açacağı konusu belirsiz ancak bizce zaten çok büyük bir şey olmayacak. Malum daha önce Ankara mağazasındaki izdiham Xiaomi için ilginç bir tecrübe oldu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.