Xiaomi Mi 10 Lite’ın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

49

Xiaomi Mi 10 serisinin yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi 10 Lite’ın tasarımı gösteren görüntüleri ortaya çıktı.

Çinli dev akıllı telefon üreticisi Xiaomi, geçtiğimiz günde Çin’de yeni Mi 10 ailesini resmi olarak duyurmuştu. Şimdi de bu aileye bir yenisi daha ekleniyor. Gelen bilgilere göre Xiaomi, yakın zamanda Xiaomi Mi 10 Lite modeli ile çıkacak. Orta sınıfa hitap edecek olan bu telefonun tasarımını gösteren render görüntüleri ortaya çıktı.

Asya pazarında Xiaomi Mi CC10, Avrupa pazarında ise Xiaomi Mi 10 Lite olarak piyasaya sürülmesi beklenen telefonun render görüntüleri telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağını bizlere gösteriyor.

Görüntülere baktığımızda Xiaomi Mi 10 Lite, delikli bir ekran ile karşımıza çıkacak. Telefonun arka yüzüne baktığımızda Xiaomi Mi 10 serisinde yer alan telefonlardan farkı olarak Mi 10 Lite modeli dairesel bir kamera kurulumu ile gelecek. Bu kamera kurulumu içerisinde dört sensör ve bir adet de LED flaş yer alıyor. Telefon hakkındaki bilgiler şimdilik bunlar ile sınırlı. Yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.