Xiaomi Mi 10 , Salgına Rağmen Başarılı Oldu

128

Son gelişmeler Xiaomi Mi 10 modelinin salgına rağmen iyi bir satış başarısı ortaya koyabildiğini gösteriyor. Bu husus bizzat Xiaomi Başkanı Lou Weibing tarafından açıklandı.

Xiaomi Başkanı Lou Weibing tarafındna daha önce yapılan bir açıklamada Mi 10 serisinin yalnızca ön sipariş aşamasında 465 binden fazla sipariş aldığı ifade edilmişti. Bu büyük rakama şimdi yeni bir başarı daha eşlik etti. Xiaomi Başkanı LMou Weibing, sosyal medya üzerinden yeni telefonlarının ne kadar satıldığını üstü kapalı da olsa açıkladı.

Sosyal medyada sorulan “Ne kadar Mi 10 serisi telefon satıldı?” sorusuna cevap veren Xiaomi Başkanı Lou Weibing, yalnızca Çin pazarında 1 milyondan fazla sattıklarını, bunu övünerek ifade edebildiğini kaydetti.

Xiaomi Mi 10’u Avrupa’da da bekleyen büyük bir kitle bulunuyor. Virüs her ne kadar çetin bir şekilde etkisini gösteriyor olsada telefonun Avrupa pazarında da ilgi göreceğine yönelik gelişmeler var.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.