Xiaomi Mi 10T Modeli Avrupa Pazarına Giriş Yaptı

36

Xiaomi Mi 10T akıllı telefonuyla ilgili olarak yeni bir gelişme meydana geldi. Telefon Avrupa pazarında satışa çıkarıldı. İşte ayrıntılar…

Çin merkezli teknoloji şirketlerinden Xiaomi, üst segment için hazırladığı yeni akıllı telefonu Mi 10T’yi Avrupa pazarında satışa çıkardı. Cihaz Asya pazarında zaten satılmaktaydı ve artık Avrupa pazarına da gelmiş oldu.

Telefonun Avrupa fiyatı 699 Euro olarak belirlendi. Böylece üst segment pazarda kendisini gösteren cihazın sahip olduğu özelliklerin de genel olarak üst seviye olduğunu belirtebiliriz. Özellikle de 5G desteğine sahip olmasıyla ileriye dönük bir akıllı telefon modeli olan Mi 10T, 6.67 inç büyüklüğünde IPS LCD ekrana sahip olmasıyla büyük ekran seven akıllı telefon kullanıcılarının yeni gözdesi olabilir.

Cihazda 5000 mAh batarya bulunmakta olup ürün sahip olduğu 108 Megapiksellik ana arka kamera lensiyle de dikkat çekecek. Bu lense iki arka kamera lensi daha eşlik ediyor ve ürün böylece üçlü ana kamera modülüyle karşımıza çıkıyor. Telefonun ön yüzünde ise 20 Megapiksellik tek selfie kamerası bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.