Xiaomi Mi 6 için Android Pie güncellemesi yayınlandı!

270

Çinli dev akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi’nin 2017 yılında tanıttığı Xiaomi Mi 6 modeli için Android Pie tabanlı MIUI 10 güncellemesini yayınladı. Güncelleme yakın zaman içerisinde yaygın olarak dağıtılmış olacak.

Xiaomi Mi 6 kullanıcıları uzun bir süredir şirket tarafından yeni bir güncelleme bekliyordu ve nihayet sevindiren haber Xiaomi tarafından geldi. İlk olarak Android 7 Nougat işletim sistemi ile çıkış yapıp ardından Android 8 Oreo güncellemesine yükseltilen Mi 6, şimdi ise Android Pie tabanlı MIUI 10 güncellemesi yükseltildi. Güncelleme,yeni ve gelişmiş birçok özelliği içinde barındırıyor. Android Pie güncellemesi ile birlikte yeni bir kullanıcı arayüzü, yeni arayüz kontrolü, yeni zil sesleri ve bildirim sesleri, yeni simgeler, uyarlanabilir pil, uyarlanabilir parlaklık, güvenlik düzeltmeleri ve iyileştirmeleri telefona dahil oluyor.

MIUI 10.4.2.PCACNXM yapı numarasını taşıyan güncelleme 1.6 GB boyutunda. Güncellemenin boyutu haliyle büyük olduğundan indirme işlemini Wi-Fi yoluyla yapmanızı öneririz. Güncelleme yakın zaman içerisinde tüm kullanıcılara gelecektir. Siz de AYARLAR bölümünden güncellemeyi takip edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.