Xiaomi Mi 8 Lite ve Mi Max 3 Android 10 Güncellemesine Kavuştu!

103

Çini dev şirket Xiaomi, iki yeni modeli için Android 10 güncellemesi yayınladı. Bu modeller ise Xiaomi Mi 8 Lite ve Mi Max 3 olarak karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan Xiaomi Mi 8 Lite ve Mi Max 3 modelleri kullanıcılarına şirket tarafından müjdeli bir haber geldi. Birçok modeli için Android 10 güncellemesini sunmaya çalışan şirket şimdi de bu modeller için yeni bir güncelleme yayınladı.

Xiaomi Mi 8 Lite için v.11.0.1.QDTMIXM sürüm numarası ve Mi Max 3 modeli için v.11.0.1.0 QEDMIXM sürüm numarası ile gelen Android 10 güncellemesi ile birlikte telefonlara karanlık mod, daha çok kişiselleştirilmiş temalar, geliştirilmiş arayüz, birtakım hata ve sorunların giderilmesi gibi birçok yenilik ve özellik telefonlara dahil oluyor.

Mi 8 Lite için yayınlanan güncelleme 2.4 GB boyutuna sahipken Mi Max 3 için yayınlanan güncelleme 1.8 GB boyutunda. Güncellemeyi telefonunuza indirirken Wi-Fi bağlantısını kullanmanızı ve telefondaki verilerinizi yedeklemenizi öneririz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.