Xiaomi Mi 9T Pro ülkemizde satışta! İşte fiyatı

201

Piyasaya sunduğu akıllı telefonları ile ününe ün katan Çinli dev teknoloji şirketi Xiaomi, geçtiğimiz zamanlarda Xiaomi Mi 9T Pro’yu resmi olarak duyurmuştu. Özellikleri ile ön plana çıkan telefon şimdi de ülkemizde satışa sunuldu.

Telefonun Türkiye fiyatına geçmeden önce özelliklerine bir gözden geçirelim. Xiaomi Mi 9T Pro, gücünü Qualcomm Snapdragon 855 işlemcisinden alıyor. 6.39 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED HDR ekrana sahip olan telefonda 6GB/8GB RAM ve 64GB/128GB/256GB depolama alanı seçenekleri bulunuyor. Telefonun arka yüzünde f/1.75 diyafram aralıklı 48MP ana kamera + 8MP + 13MP üçlü kamera, ön yüzünde ise f/2.0 diyafram aralıklı 20MP kamera yer alıyor. Kutusundan Android 9 Pie işletim sistemi ile çıkan Mi 9T Pro’da 27W hızlı şarj destekli 4000 mAh batarya mevcut. Telefonda ayriyeten ekrandan parmak izi okuma teknolojisi bulunuyor.

Tasarım anlamıyla da oldukça dikkat çeken Mi 9T Pro, ülkemizde online satış sitesinde Türkiye garantili olarak 4.299.90 TL‘lik bir fiyatla satışa sunuldu. Telefonun şu anda kırmızı ve mavi renk seçenekleri bulunmakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.