Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro için Beklenen Güncelleme Yayınlandı!

65

Dev teknoloji şirketlerinden Xiaomi, Mi 9T kullanıcılarının beklediği müjdeyi sonunda verdi. Şirket, Mi 9T ve Mi 9T Pro için MIUI 12 güncellemesini yayınladı.

Çinli şirket Xiaomi, geçtiğimiz günlerde MIUI 12 beta sürümünü kullanıcılar ile buluşturmuştu. Şimdi ise kullanıcılar tarafından merakla beklenen güncellemenin kararlı sürümü yayınlandı. Bu güzel haber MIUI’ın resmi Twitter hesabı üzerinden verildi.

MIUI 12 güncellemesi ile birlikte Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro’nun özellikle arayüzünde birçok değişiklik söz konusu. Daha işlevsel ve göze hitap edecek şekilde tasarlanan arayüz, bu güncelleme ile kullanıcılara sunuluyor. Bununla birlikte telefonlara yeni duvar kağıtları ekleniyor. Süper duvar kağıtları olarak adlandırılan bu hareketli duvar kağıtları 3D animasyonlarını kullanarak sizi gezegene götürebiliyor. Dark Mode 2.0 özelliği ile de kararan duvar kağıtları kullanıcılar ile buluşuyor.

Tüm bunların yanında telefonlarda yer alan hatalar gideriliyor, telefonların performansı iyileştiriliyor, kısayollar daha geniş bir hale getiriliyor. Güncelleme bazı kullanıcılara ulaşmış durumda. Kısa zaman sonra güncelleme tüm Mi 9T kullanıcılarına ulaşacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.