Xiaomi Mi A3’ün Fiyatı Ortaya Çıktı!

237

Çinli dev akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi’nin merakla beklenen Mi A3 modelinin fiyatı tanıtım gerçekleşmeden ortaya çıktı. Bugün resmi olarak tanıtılacak olan telefonun fiyatı Avrupa’da listelendi.

Xiaomi, bugün yeni akıllı modeli Xiaomi Mi A3’ü resmi olarak tanıtıyor. Tanıtım henüz gerçekleşmeden telefonun özellikleri ve görselleri büyük oranda belli olmuştu. Şimdi ise telefonun fiyatı ortaya çıktı. Mi A3’ün 4GB RAM/64GB depolama alanı versiyonu (standart versiyon) 219 Euro fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Yani Xiaomi Mi A3, ülkemizde 2500 TL civarlarında satışa sunulacak gibi. Telefonun diğer versiyonlarının fiyatı henüz tam olarak net değil. Fakat 128GB depolama alanı versiyonunun 300 Euro üzerinde olması bekleniyor.

Dediğimiz gibi Xiaomi Mi A3 bugün tanıtılıyor. İlerleyen zamanlarda telefon hakkındaki net bilgileri sizlere aktarıyor olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.