Xiaomi Mi Band 5 Büyük İlgi Gördü

76

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 5 büyük bir ilgiyle karşılaştı. Bu ilgi bilekliğin stoklarının kısa sürede erimesine neden oldu.

Geçtiğimiz hafta Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliğini piyasaya süren Xiaomi, bilekliği 27 Dolara tekabül eden son derece cazip bir fiyattan satışa çıkarması ile dikkat çekmişti. Ürün bu kadar uygun fiyatlı olunca çok büyük bir ilgi gördü ve stokları çok kısa bir süre içerisinde bitti.

Xiaomi stokların bitmesinin ardından açıklama yaptı ve açıklamasında Xiaomi Mi Band 5’in bu kadar fazla ilgi göreceğinin öngörülmediğini ve bu yüzden stoklar tükendikten sonra yeni ürünlerin satışa sunulması için biraz beklemek gerekeceğini duyurdu.

Xiaomi Mi Band 5 modelinin kendi ülkesinde bu denli büyük bir ilgiyle karşılanması ve stoklarının tükenmesi, cihazın Türkiye’ye gelmesini engellemekte. Hatta ikinci kez satışa sunulduğunda bile stokların kısa sürede tükeneceği iddia ediliyor. Bu durumda ürünün Ağustos ayından önce ülkemize gelmesi beklenmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.