Xiaomi Mi Band 5 Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

62

Bir süredir hakkında pek çok yeni sızıntı dolaşan Xiaomi Mi Band 5  hakkında önemli bir gelişme daha meydana geldi. Cihazın çıkış tarihi resmiyet kazandı.

Yeni Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliğinin ne zaman çıkacağı Xiaomi resmi WeChat hesabı üzerinden paylaşıldı. Yapılan paylaşımda Mi 5 modelinin 11 Haziran 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştireceği açıklandı.

Mi Band 5 hem tasarım konusunda hem de özellik tarafında bazı değişikliklere sahip olacak. Örneğin bileklik SpO2 ölçüm özelliğine sahip olacak. Böylece kandaki oksijen seviyesini ölçecek. Kalp atış hızı izleme ve pek çok sağlık fonksiyonunu daha gerçekleştirecek.

Xiaomi Mi Band 5 bilekliğinde beş egsersiz modu bulunacak olup fotoğraf çekmek için telefonun kontrol edilebilmesi de mümkün olacak. Bilekliğin aynı zamanda bir NFC versiyonu da piyasaya sürülecek. Ancak onun çıkış tarihinin şu an için belli olmadığını belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.