Xiaomi Mi Band 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

45

Geçtiğimiz aylarda satışa sunulan Xiaomi Mi Band 5’in, online alışveriş sitesinde satışa sunulmasıyla Türkiye fiyatı belli oldu.

Çinli dev teknoloji şirketi Xiaomi, geçtiğimiz Haziran ayında akıllı bilekliği Mi Band 5’i kullanıcılar ile buluşturmuştu. Akıllı bileklik şimdi de ülkemizdeki online alışveriş sitesinde satışa çıktı. Hepsiburada’da satışa sunulan akıllı bilekliğin fitayı ise 319 TL olarak belirlendi. Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliğini satın almak isteyenler veya incelemek isteyenler ilgili alışveriş sitesine uğrayabilirler.

Xiaomi Mi Band 5, 1.1 inç büyüklüğünde renkli AMOLED ekran ile karşımıza çıkıyor. Yüzden fazla saat arayüzüne sahip akıllı bileklikte Bluetooth 5.0 bağlantı özelliği sahip bilekliğin özel modeli NFC desteğini barındırıyor. Bağlandığı telefon kamerası için deklanşör görevini üstlenebilen bileklikte 11 farklı spor modu yer alıyor. Aynı zamanda nabız ölçümü, kan oksijen doygunluğu ölçümü ve uyku takibi gibi özellikleri taşıyor ve 50 metreye kadar suya dayanıklı kalabiliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.