Xiaomi Mi Band 5’in Özellikleri Büyük Oranda Belli Oldu!

56

Çinli dev teknoloji şirketi Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 5’in özellikleri büyük oranda sızdırıldı. İşte akıllı bilekliğin özellikleri.

Teknoloji devlerinden Xiaomi, akıllı telefonlarında olduğu gibi giyilebilir teknojik ürünlerinde de bir o kadar iddialı. Giyilebilir teknoloji ürünlerin başında gelen akıllı bilekliklere bir yenisi daha ekleniyor. Çok yakın zamanda şirketin tanıtacağı yeni modeli Xiamoi Mi Band 5’in özellikleri sızdırıldı.

Sızdırılan bilgilere göre Xiaomi Mi Band 5 birbirinden farklı özellikler ile kullanıcılar karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gelen bilgiler doğrultusunda akıllı bileklikte, solunum ve stres yönetimi özelleştirebilecek ve bildirim almak istemiyorsanız “rahatsız etmeyin” modu ile bildirimleri sessize alabileceksiniz. Bunun yanında akıllı bileklikte Amazon Alexa ses asistanı desteği, NFC kontrolü ile mobil ödeme hizmeti, kadınlar için adet döngüsü kontrolü, oksijen doygunluğu algılama sensörü ve akıllı telefonlar için uzaktan kamera denklanşör kontol fonksiyonu gibi birçok özellik yer alıyor.

Xiaomi Mi Band 5, 11 Haziran tarihinde tanıtılacak. Akıllı bilekliğin satış tarihi ise 18 Haziran olarak belirlendi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.