Xiaomi Mi Note 10 Lite Ortaya Çıktı! İşte Özellikleri

152

Xiaomi Mi Note 10’un yeni uygun fiyatlı versiyonu Mi Note 10 Lite, aldığı sertifika ile onaylandı.

Geçtiğimiz kasım ayında Xiaomi, Mi Note 10 modelinin tanıtımını gerçekleştirmişti. Tanıtımının ardından telefona birçok ilgi yağmıştı. Bu başarısının ardından Çinli dev şirket bu modelinin uygun fiyatlı olan versiyonu Mi Note 10 Lite’ı piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Tayland’da bir sertifikasyon internet sitesinde ortaya çıktı. Telefon sertifika alması ile birlikte birçok özellikleri de açığa çıkmış oldu. M2002F4LG yapı numarası ile karşımıza çıkan telefon, yayınlanan bilgilere göre gücünü 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli Snapdragon 730G işlemcisinden alacak ve Adreno 618 GPU’ya sahip olacak. Telefonun kalınlığı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat telefonun boyutları 156 mm x 73 mm boyutlarında olacak.

Başka bir sertifika bilgilerine göre telefonda toplamda beş arka kamera yer alacak. Bu kameralardan ana kamera 64MP çözünürlüğüne sahip olacak. Bu ana kameraya ise 8MP ultra geniş açılı kamera + 5MP telefoto kamera, 2x optik yakınlaştırma + 8MP telefoto kamera, 5x optik yakınlaştırma + 2MP makro kamera eşlik edecek.

Kutusundan Android 10 işletim sistemi ve MIUI 11 kullanıcı arayüzü ile çıkacak olan telefonda 30W hızlı şarj destekli 5260 mAh batarya bulunacak. Telefon hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.