Xiaomi Mi Note 10 Pro İçin Kararlı Sürüm de Yayınlandı

80

Xiaomi Mi Note 10 Pro akıllı telefonu 6.47 inç büyüklüğünde Full HD+ ekran, Snapdragon 730G işlemci, 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı gibi özelliklere sahip olan bir model ve geçtiğimiz aylarda satışa sunulmuştu.

Mi Note 10 Pro için bir süredir Android 10 güncellemesinin yayınlanacağına yönelik olarak bazı gelişmeler ortaya çıksada kararlı Android 10 versiyonunun yayınlanmadığını görmüştük. Şimdi ise V11.1.1.0.QFDCNXM yapı numarasına sahip olan kararlı Android 10 güncellemesi Çin merkezli olarak yayınlandı. Kademeli olarak yayınlanan güncelleme global çapta da etkili olacak. Önümüzdeki süreçte Avrupa ülkelerine de ulaşacağını belirtelim.

Güncellemeyi uygulayarak daha güncel ve modern bir Mi Note 10 Pro deneyimi yaşamaya başlayabileceksiniz. Güncellemenin otomatik olarak telefonunuza ulaşmasını beklemek istemiyorsanız manuel olarak indirebilme imkanı da bulunuyor ancak bunu pek önermiyoruz. Zaten güncelleme bir aksilik olmadığı taktirde Cumartesi gününe kadar telefonunuza ulaşacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.