Xiaomi Mi Watch Özellikleri Belli Oldu!

212

Çinli dev akıllı telefon üreticisi Xiaomi, 5 Kasım tarihinde Çin’de gerçekleştireceği bir etkinlikte tanıtacak modeller arasında bulunan Xiaomi Mi Watch akıllı saatinin özellikleri netlik kazandı.

Henüz tanıtımına çok az bir zaman kala Xiaomi akıllı saatinin özellikleri ortaya çıktı. Weibo tarafından yayınlanan görsele göre Xiaomi Mi Watch, gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemcisinden alacak. 1.78 inç büyüklüğünde safir kristal kaplamalı bir ekrana sahip olacak olan akıllı saatin arka paneli seramikten oluşurken kasası ise paslanmaz çelikten oluşuyor.

NFC bağlantısına sahip olan Xiaomi Mi Watch akıllı saatinde MIUI arayüzü, Wi-Fi / Bluetooht desteği, GPS, eSIM, mikrofon ve hoparlör bulunacak. Xiaomi Mi Watch akıllı saatinin fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Fakat diğer akıllı saat modellerine kıyasla Xiaomi Mi Watch’ın fiyatının düşük olacağı kanaatindeyiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.