Xiaomi Mibro Air Akıllı Saati Duyuruldu

14

Xiaomi markası yeni akıllı saat modeli Mibro Air’in duyurusunu gerçekleştirdi. İşte saate ilişkin bilmeniz gerekenler…

Teknoloji şirketlerinden Xiaomi’nin giyilebilir cihazlar hususunda da çalıştığı biliniyor ve bu kez Mibro Air isimli akıllı saatiyle geliyor. Metal bir gövdeye sahip olan akıllı saat çizilmelere karşı dayanıklı. IP68 sertifikası da bulunuyor. Bu sertifika çizilmelerin yanında suya karşı da dayanıklı olduğunu gösteriyor.

 

Yüzde 95 ekran gövde oranı bulunan ürün zarif bir yapıda. Sahip olduğu 200 mAh kapasiteli bataryası ile 10 gün boyunca aralıksız olarak kullanılabilmekte. Eğer bekleme modunda kullanılırsa batarya ömrü 25 güne kadar çıkmakta.

 

Messenger , Skype, Gmail , WhatsApp gibi en popüler iletişim araçlarıyla uyumlu olarak çalışan Mibro Air akıllı saati söz konusu uygulamalardan bildirim alabiliyor. Bu da kullanıcıların işini kolaylaştıracak bir özellik olarak dikkat çekiyor.

 

Mibro Air modelinin 12 farklı spor modu bulunuyor ve bunlara ek olarak egsersiz bisikletinin aktivitelerini ve yürüme bandının aktivilerini kaydedebiliyor. Pek çok akıllı saatte bulunduğu üzere kalp atış hızı sensörü de bulunan Mibro Air modeli sıklıkla ölçüm yapıyor ve uyku takibi yeteneği de bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.