Xiaomi Oyuncu Monitörü İle Geliyor

101

xiaomi markasını akıllı telefon kategorisinden epey yakından tanıyoruz. Gelen bilgiler Xiaomi’nin şimdi de bir oyuncu monitörü çıkarma hazırlığında olduğu biliniyor. Oyuncu monitörleri, video oyunları için oldukça uygun olan özellikleri ile ön plana çıkmakta olup yeni Xiaomi oyuncu monitörü 165 Hertz ekran tazeleme hızına kadar çıkabilmesi ile taktir toplayacak.

Gelen bilgiler Xiaomi markasının Kasım ayı içerisinde 4K özelliğe sahip bir monitör tanıtmayı planladığı yönünde. Aynı zamanda şirketin Eylül ayı içerisinde 24.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip bir oyuncu monitörünün tanıtımını yapacağına dair de bilgiler var. Tıpkı diğer markaların da yaptığı gibi Xiaomi farklı monitör ebatlarını piyasaya sürecek. 24.56 , 27 inç ve 29.5 inç ebatlarında üç farklı Xiaomi monitörü göreceğiz.

Yeni Xiaomi oyuncu monitöründe 165 Hz ekran tazeleme hızı bulunacak olmasının yanı sıra cihaz 27 inç büyüklüğünde ekranı ile oyuncular için biçilmiş kaftan niteliğinde bir versiyon olarak gözüküyor. Daha fazla detay için biraz daha beklemek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.