Xiaomi Pocophone F1 tam bir fiyat performans ürünü olabilir

1218

Xiaomi Pocophone F1 ile ilgili ortaya çıkan ilk önemli sızıntılar, cihazın fiyat performans hususunda son derece iddialı olduğunu gösteriyor. Xiaomi Pocophone F1 fiyatı ve özelliklerine dair sızıntı doğruysa Pocophone F1 gelmiş geçmiş en hesaplı amiral gemisi telefonlardan biri olacak.

Pocophone F1 ile ilgili sızdırılan bilgilere göre cihazın 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunan versiyonu 420 Euro, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunan sürümü ise 460 Euro fiyat etiketinden satılacak.

Snapdragon 845 yonga seti ile gelmesi beklenen telefonda 5.99 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 4000 mAh batarya, çift arka kamera ve bir adet  ön kamera bulunacak.  Modelin direkt olarak Hindistan ve Avrupa pazarlarına gelmesi bekleniyor.

Xiaomi son zamanlarda başarılarını sürdürmeye devam ediyor. Sıklıkla yeni cihazlar üzerinde çalışan şirket, şu günlerde akıllı bileklik kategorisinde ülkemizde de ilgi görüyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.