Xiaomi Redmi Note 8 Pro Telefonu İçin MIUI 12 Güncellemesi Hazırlıyor

106

Akıllı telefon markalarından Xiaomi günümüzde popülerliğini artıran şirketlerden biri. Akıllı telefon dışında pek çok alanda daha faaliyet gösteren Xiaomi, buna rağmen telefonları için yeni güncellemeler yayınlamaktan geri kalmamaya, rekabette bir adım önde olmaya gayret ediyor.

Xiaomi markası şimdi de Redmi Note 8 Pro akıllı telefonu için MIUI 12 testlerine başladı. Şu an için kullanıcılara sunulmayan güncellemenin test aşamasında bir sıkıntıyla karşılaşılmaması halinde kısa bir süre içerisinde kullanıcılar içinde aktif hale getirilmesi ve küresel versiyonunun da yayınlanması bekleniyor.

Xiaomi daha önce Note 8 akıllı telefonu için yazılım tarafında bazı sorunlar yaşamaktaydı. Note 8 için yayınlanan MIUI 12 Beta sürüm güncellemesini geri çekmişti. Şimdi de aynı hataların yaşanmasını istemiyor. Bu yüzden acele etmeyen Xiaomi, MIUI 12 güncellemesini Note 8 Pro için iyice test ettikten sonra yayınlayacak gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.