Xiaomi Türkiye ile PTT Arasındaki İş Birliği Gelişiyor

187

Xiaomi bu yıl ülkemiz pazarında da kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Pek çok yeni şube açan şirket, ülkemizde PTT ile iş birliği için masaya oturu ve iki şirketin anlaşması sonucunda Xiaomi markasının pek çok ürünü PTT’nin kuruluş yıl dönümüne de özel olarak büyük indirimlerle satılmaya başlandı.

PTT’nin Ankara, İtanbul ve Gaziantep’te bulunan iş yerlerinde Xiaomi marka cihazların avantajlı fiyatlardan satılmaya başlanırken konuyla ilgili bir açıklama da PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik7ten geldi. Kurumları ile TürkMi arasında bir iş birliği yapıldığını ve bu iş birliği kapsamında Türkiye garantili resmi satışların şubelerinde başlatıldığını duyurdu. Satış yapılan yerlerde PTT’nin kuruluş yıldönümüne özel olarak çeşitli indirimlerin sunulduğunun da altı çizildi.

TürkMi Yönetim Kurulu Başkanı Bensen Sefa de yaptığı açıklamada PTT ile yapmış oldukları bu iş birliğini çok önemsediklerini, satış grafiği anlamında şu an hızlı bir yükselişe sahip olduklarını ve hedefledikleri şube sayısını hızla yakalamak istediklerini beyan etti.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.