Xiaomi’nin katlanabilir akıllı telefonu canlı görüldü!

273

Dev akıllı telefon üreticilerindan olan ve piyasaya sunduğu telefonlarla adından sıkça söz ettiren Xiaomi’nin katlanabilir akıllı telefonu, Twitter üzerinden paylaşılan bir video ile canlı olarak görüldü. Xiaomi’nin Global Basın Sözcüsü ve ürün yönetim direktörü Donovan Sung, resmi Twitter hesabından katlanabilir akıllı telefonu gözler önüne serdi.

Paylaşılan video’da Xiaomi’nin CEO’su Lin Bin, söz konusu telefonun prototipini kulanırken görüyoruz. Videodan da görüldüğü üzere telefon sağ ve sol arkaya doğru katlanabilmekte. Katlama sonrasında ise oldukça büyük ekrana sahip olan telefon, tek elle kullanıma uygun hale geliyor.

Şirketin katlanabilir akıllı telefonunu Mi Flex, FlexMi, Dual Flex veya FoldMi olarak adlandırılması tahmin ediliyor. Telefon ile ilgili bilgiler henüz bunlarla sınırlı. Söz konusu telefondan bilgiler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız. Ayrıca Twitter üzerinden paylaşılan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.