Xpeira L4 Özellikleri Belli Oldu

35

Sony tekrar deniyor! Xperia L4 telefonunu piyasaya sürecek. Ürünün özellikleri belli oldu.

Sony markası bilindiği gibi ülkemizde mobil pazardan çekildi ancak pek çok pazarda mücadelesini sürdürüyor. Şirket şimdi özellikle Çinli rakiplerine karşı başarı sağlayabileceğine inandığı Xperia L4 modeliyle geliyor.

Xperia L4, orta segmente hitap eden bir akıllı telefon olup sahip olduğu pek çok özellik belli oldu. Yeni bilgilere göre telefonun 6.2 inç büyüklüğünde ekranı bulunuyor ve bu ekran HD çözünürlüğe sahip LCD ekran kullanıyor. MediaTek Helio P22 yonga setiyle çalışan telefon 64 GB depolama alanı, 3 GB RAM sunuyor ve 13 + 2 Megapiksellik kamerası bulunuyor. Telefonun ön kısımnda ise 8 MP kamera yer almakta olup toplam 3500 MAh batarya kullanıyor.

Ürünün fiyatı henüz belli değil ve açıkçası en önemli husus fiyatının ne olacağı. Zira Sony Çinli rakipleriyle iyi rekabet etmeki stiyorsa fiyat tarafında daha agresif olmak zorunda.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.