Xperia L4 Akıllı Telefonu Avrupa Pazarı İçin Çıkış Yaptı

127

Sony şirketinin Xperia serisi için hazırladığı yeni Xperia L4 akıllı telefonu Avrupa pazarında kendisini gösterdi. Tasarımsal yönüyle Xperia 1 telefonuna epey benzeyen cihaz Avrupa’da 199 Euro fiyat etiketiyle çıkış yaptı.

Xperia L4 akıllı telefonunda HD çözünürlükte 6.2 inç büyüklüğünde LCD ekran bulunuyor. Helio P22 yonga setiyle gelen telefonda 64 GB depolama alanı ve 3 GB RAM yer alıyor. MicroSD kart desteği sunan akıllı telefonun arka panelinde 13 Megapiksellik ana sensör + 5 MP geniş açılı lens + 2 Megapiksel derinlik sensörü olmak üzere üçlü kamera yapısı kullanılıyor. Cihazın ön yüzünde ise 8 Megapiksellik bir adet selfie kamerası bulunuyor.

Parmak izi tarayıcısı ve NFC yongasına sahip olan telefon 3.580 mAh bataryayla geliyor ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor. Cihazın şu an mavi ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunulduğunu da belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.