Xperia XZ2 Twitter Aracılığıyla Sızdırıldı

211

Three Ireland Care, Twitter ortamında Sony’nin yakında Xperia XZ2 adında bir telefon tanıtacağını yazdı. Böylece ihtimaller daha da kuvvetlendi ve Xperia XZ2’nin MWC 2018’de tanıtılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Sony, bir süredir MWC 2018‘e hazırlanıyor. Sony’nin MWC 2018 esnasında iki yeni akıllı telefon modelini tanıtacağı söyleniyor. Bu telefonlardan birinin adının Xperia XZ2 olması bekleniyor. Bu ihtimal, İrlandalı mobil operatör olan Three Ireland Care tarafından atılan aşağıdaki tweet ile kuvvetlendi.

Sony, konu ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşmaktan kaçınmaktaydı ve bu durum devam ediyor. Fakat her ne kadar gizlesede bilgiler açığa çıkmayı sürdürüyor. Yukarıdaki atılan tweet de bir süre sonra Thee Ireland Care tarafından silindi. Fakat tabii tweetin aktif kaldığı süre yeterli sonuca ulaşılmasına yetti.

OKU:  Nedir bu Google Home Hub? Haydi bir bakalım

Mike GmCity akıllıca davranarak kendisinie atılan bu yanıtı ekran görüntüsü aldı ve blogunda paylaştı. Böylece görüntü kısa sürede yayılmaya başladı. Öte yandan Sony’nin iş ortakları, donanım üreticilerincen de sızıntılara ulaşılmıştı. Sonuç itibariyle Xperia XZ2’nin adının her ne kadar Sony tarafından bizzat olmasada doğrulanmış olduğunu söyleyebiliriz.

Sony Xperia XZ2‘nin özellikleri ile ilgili şimdilik bilgi bulunmazken ekranının 5.3 inç veyahut 5.5 inç boyutlarında olması bekleniyor.

XZ2 tasarımı da daha önce sızdırılmıştı

Aşağıdaki sızdırılan görüntünün Sony Xperia XZ2 akıllı telefonu olduğu iddia edilmekteydi. Bu sızıntının doğru olup olmadığı da Sony tarafından yapılan resmi tanıtım ile belli olacak.

OKU:  İndirimli Fiyatıyla Sony Xperia XA, A101 Raflarında Yerini Aldı!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir