Xperia XZ4 özelilklerinin büyük bir bölümü belli oldu

180

Sony, Xperia serisi ile ilgili yeni hamleler gerçekleştirerek pazarda daha iddialı bir konuma gelebilmek istiyor. Xperia XZ4 akıllı telefonu ise sahip olduğu özellikler bakımından Sony için önemli bir kulaç niteliğinde gibi gözüküyor.

Xperia XZ4 akıllı telefonu henüz resmi olarak duyurulmadı ancak bazı özellikler sazdırıldı. Gelen bilgilere göre telefon geçtiğimiz saatlerde haberini yaptığımız Snapdragon 855 ile çalışacak. Bu da pek çok yeni nesil teknolojiye sahip olacağını gösteriyor. 6 GB RAM ve 3900 mAh büyüklüğünde bataray ile gelecek olan XZ4 telefonu, depolama alanı olarak 64 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı seçenek sunacak. Telefonun ekranı 6.55 inç büyüklüğnüde olacak ve QUAD HD çözünürlük destekleyecek. Ekran yapısının ise AMOLED olması bekleniyor.  Cihazın arka kısmında üç, ön yüzünde ise tek kamera bulunacağı da gelen bilgiler arasında.

OKU:  Microsoft yaptığı son güncellemeden sonra ciddi şikayetlerle karşı karşıya

21:9 format sürprizi

Xperia XZ4 ile ilgili gelen bir diğer bilgi telefonun ekranının 18:9 değil 21:9 formatında olacağı şeklinde. Telefon ile ilgili resmi tanıtımın önümüzdeki yılın Şubat ayı içerisinde yapılması bekleniyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir