Xperia XZ4 telefonu ekran tasarımı ve diğer özelliklerine dair son bilgiler

322

Sony yakında Xperia XZ4 akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkacak. Oldukça iddialı olması beklenen bu model hakkında bazı sızıntılar bulunuyor. Bunları daha önce de sizlerle paylaşmıştık. Bu kez ortaya çıkan yeni bazı gelişmelerin de olduğunu ifade etmemiz gerekiyor.

Sony Xperia XZ4 modelinin tasarımı ile ilgili bazı bilgiler var. Çin’den gelen bir sızıntıya göre yeni Sony telefonu epey uzun bir cihaz olacak. Daha önce sizlere telefonun ekranının 21:9 boyutunda gelmesini beklediğimizi söylemiştik. Ekran koruyucu tarafında ortaya çıkan son sızıntılar da bunu bir kez daha gösterdi. Cihaz 21:9 ekranı ile ezber bozacak gibi gözüküyor.

OKU:  Xperia XZ2 Premium kullanıcıları için Android Pie güncellemesi yayınlandı

Bir sızıntıya göre de cihazda üçlü arka kamera bulunacak ki bu da oldukça muhtemel. Ön yüzünde ise çifterli kamera görebiliriz çünkü cihazda çentikli veya delikli tasarım tercih edilmemiş gibi gözüküyor. Alt kısmında hoparlör ızgarası, mikrofon ve USB Type-C bağlantı noktasıyla gelmesi beklenen modelde 3.5 mm kulaklık girişi ise büyük bir olasılıkla bulunmayacak.


TAG


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir