Yalnızca bir kişinin geliştirdiğine inanamayacağınız oyun: Bright Memory

472

Bright Memory, sadece bir kişi tarafından geliştirilen ancak videosunu izlediğinizde buna inanmakta zorluk yaşayabileceğiniz bir oyun. Çok yakında Steam’de olacak.

Zeng Xiancheng adlı bir geliştirici, tek başına Bright Memory isimli bir oyun tasarladı. Bu oyun, daha önce Unreal Geliştirici Desteği’ne kavuşmuştu ve proje geliştiriliyor. Yakında Steam’e gelecek olan Bright Memory, tek kişinin geliştirdiğine inanamayacağınız kadar iddialı gözüküyor.

12 Ocak 2019 tarihinde Steam’de yerini alacak olan oyun, 2020 yılında geçmekte. Büyülü bir kılıcın ölüleri geri getirebilme özelliğinin olduğunun açığa çıkmasıyla birlikte SRO isimli doğal bilimler araştırma örgütü, eseri incelemek ister. SRO merkezine ise bir saldırı gerçekleşir ve bu saldırı hikayeyi epey alevlendirir. SAI isimli kiralık asker ordusu, SRO merkezine yaptığı saldırı da başarılı olacak mıdır? SRO, hem SAI ile uğraşırken hem de gizemli kılıcın büyük gizemini çözebilecek midir? Bright Memory, oldukça kısa bir oynanış süresine sahip olacak ancak hikayesinin ve tanıtım videosunun epey ilgi çekici göründüğünü söyleyebiliriz.

OKU:  GeForce RTX 2070 Max-Q sunduğu performansla dikkat çekiyor
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir